studiofotografic.com.pl

zawod fotograf wymagania

zawod fotograf wymagania

Teraz weźmy to, czego właśnie doświadczył i zastosować go do sytuacji, w której ktoś miał traumatyczne doświadczenie. Co się dzieje, kiedy myślę o tym traumatycznym doświadczeniem, wraca jako powodzi obrazów, dźwięków i uczuć. Wszystkie obrazy, dźwięki i odczucia są bardzo wzmacniany ze względu na sposób ich przechowywania nieświadomie że pamięć.http://pirox.pl To jest, gdy zastosujemy technikę dysocjacji, że Tony i Richard rozmawiać. Gdy to zrobisz, to faktycznie można pomóc człowiekowi odkrywać, że dotychczasowe doświadczenia zachęcając do odciąć lub odłączyć od stowarzyszenia, które pamiętają.

Droga ta technika dysocjacji działa to w ten sposób. Jeśli masz sytuację z przeszłości, że po prostu nie może wydawać się puścić, ponieważ jest intensywna, aby myśleć o tym, co chciałbym Ci zrobić, to zamknąć oczy i zamiast pamiętając sytuacja, chcę, żebyś sobie wyobrazić, że jesteś siedząc w piątym rzędzie kina. I jak można sobie wyobrazić siedząc w piątym rzędzie, chcę, żebyś sobie wyobrazić, zmieniając wszystko, co widzisz, tak to wygląda jak stary czarno-białego filmu. Zobacz krzesła wokół ciebie, sufit, światła i wszystko wokół siebie, jakby to był stary czarno-biały film. Teraz, gdy myślisz o tym doświadczeniu, a nie widząc go w sposób, który został użyty, by go zobaczyć, wyobrazić widząc go na tym ekranie filmowym przed sobą jako stary ziarniste czarno-białym filmie.

Gdy zaczyna się film, a nie oglądając go z prędkością, które zostało użyte, aby go obejrzeć, zauważ, jakie to uczucie, aby obejrzeć go mijają na bardzo dużą prędkością w ziarniste czarno-białe, siedząc w piątym rzędzie. Potem, gdy dojdzie do końca, zauważyć, jak to jest oglądać pójść w odwrotnym kierunku w tym samym bardzo dużą prędkością. Zauważ, jak twój umysł odłącza się od jakiegokolwiek znaczenia, które zostało użyte mieć jak obejrzeć to iść do przodu i do tyłu w tym bardzo dużą prędkością.
hologramy na legitymację
– autor artykułu