studiofotografic.com.pl

zawod fotograf wymagania

zawod fotograf wymagania

Teraz weźmy to, czego właśnie doświadczył i zastosować go do sytuacji, w której ktoś miał traumatyczne doświadczenie. Co się dzieje, kiedy myślę o tym traumatycznym doświadczeniem, wraca jako powodzi obrazów, dźwięków i uczuć. Wszystkie obrazy, dźwięki i odczucia są bardzo wzmacniany ze względu na sposób ich przechowywania nieświadomie że pamięć.http://pirox.pl To jest, gdy zastosujemy technikę dysocjacji, że Tony i Richard rozmawiać. Gdy to zrobisz, patyczki do czyszczenia głowic to faktycznie można pomóc człowiekowi odkrywać, że dotychczasowe doświadczenia zachęcając do odciąć lub odłączyć od stowarzyszenia, które pamiętają.

Droga ta technika dysocjacji działa to w ten sposób. Jeśli masz sytuację z przeszłości, że po prostu nie może wydawać się puścić, ponieważ jest intensywna, aby myśleć o tym, co chciałbym Ci zrobić, to zamknąć oczy i zamiast pamiętając sytuacja, chcę, żebyś sobie wyobrazić, że jesteś siedząc w piątym rzędzie kina. I jak można sobie wyobrazić siedząc w piątym rzędzie, chcę, żebyś sobie wyobrazić, zmieniając wszystko, co widzisz, tak to wygląda jak stary czarno-białego filmu. Zobacz krzesła wokół ciebie, sufit, światła i wszystko wokół siebie, jakby to był stary czarno-biały film. Teraz, gdy myślisz o tym doświadczeniu, a nie widząc go w sposób, który został użyty, by go zobaczyć, wyobrazić widząc go na tym ekranie filmowym przed sobą jako stary ziarniste czarno-białym filmie.

Gdy zaczyna się film, a nie oglądając go z prędkością, które zostało użyte, aby go obejrzeć, zauważ, jakie to uczucie, aby obejrzeć go mijają na bardzo dużą prędkością w ziarniste czarno-białe, siedząc w piątym rzędzie. Potem, gdy dojdzie do końca, zauważyć, jak to jest oglądać pójść w odwrotnym kierunku w tym samym bardzo dużą prędkością. Zauważ, jak twój umysł odłącza się od jakiegokolwiek znaczenia, które zostało użyte mieć jak obejrzeć to iść do przodu i do tyłu w tym bardzo dużą prędkością.

– autor artykułu