studiofotografic.com.pl

jakie zdjecia do castingu

jakie zdjecia do castingu Są one jasne i wyraźne? Czy są one harmonijne czy istnieje niezgoda? Czy na komfortowym poziomie głośności? Czy to zauważalnie głośniejszy, czy jest to bardziej miękkie? Stań się świadomy tych niuansów związanych z dźwiękami.

Teraz, gdy pierwszą rzeczą, można zauważyć, jest to uczucie, wystarczy uświadomić sobie tego uczucia. Zauważ, gdzie robi to uczucie odpoczynku, masz konkretne uczucie w określonym obszarze ciała?tkaniny sklep internetowy Co czujesz? Czy jest napięcie lub jest to uczucie wolności? Czy jest ciepło? Jakie są cechy uczuć, które czujesz, kiedy myślisz o tym doświadczeniu, zarówno dotykowe jak i emocjonalnie.

Teraz, co chciałbym Ci zrobić to nieznaczne korekty tych przedstawień. Zamierzam przejść przez części każdej modalności w tym ćwiczeniu. Jeśli widzisz obraz doświadczeń, bez względu czy jest to pełny obraz kolorowy lub czarno-biały, czy jest to obraz ruchomy lub nieruchomy obraz, chcę, aby podjąć ten obraz i faktycznie torby foliowe wyciągnąć go bliżej siebie. Jak przybliżyć ją uczynić bardziej żywy obraz. Jak przybliżyć ją zauważy, co się dzieje z intensywnością uczuć.

Zauważ też, co dzieje się wszystko, co związane z tym obrazem. Czy dźwięki głośniejsze lub uzyskać bardziej miękkie jak wyciągnąć obraz bliżej? Czy uczucia intensyfikacji lub zmniejszenie, jak doprowadzić ten obraz bliżej?

Teraz chcę Ci zrobić przeciwieństwo tego, co właśnie zrobiłeś. Odwrotny proces. Chcę Ci przenieść obraz z dala od siebie tak, jakbyś po prostu przesuwane do tyłu z dala od niego. Wciśnij obraz się do miejsca, gdzie znajduje się od 15 do 20 stóp od siebie. Jak przesunąć ją, dzięki czemu obraz staje się mniejsza, gdyż dalej od ciebie. Zauważ, co dzieje się z natężeniem dźwięków i uczuć.

Jeśli jesteś bardziej słuchowych i pierwszą rzeczą, którą zauważyłem, kiedy myśli o tym wielkim doświadczeniem były dźwięki związane z nim, chcę, aby zauważyć, co się dzieje, jeśli zwiększenia głośności i jasności.
koszulki kibicowskie
– autor artykułu