studiofotografic.com.pl

jakie zdjecia do nowego dowodu

jakie zdjecia do nowego dowodu

Grand Canyon Skywalk – Ile to naprawdę kosztuje

Jeśli odwiedzasz Las Vegas, Grand Canyon Skywalk to trzeba zobaczyć atrakcją. Bilety do mostu Szkła średnio około 25 $ za osobę. Jednakże, w zależności od tego, jak można dostać się do mostu, istnieją dodatkowe koszty, które trzeba mieć świadomość. Oto najczęściej:

Opłata parkingowa

Grand Canyon West znajduje się 120 mil na wschód od Las Vegas. Przez ostatnie 15 mil ponad szorstkiej, polnej drodze. Zaleca się stosowanie pojazdów o dużym prześwicie. Jest parking przy końcu drogi. Koszt parku: 20 $

Park wejście Opłata

Skywalk jest Hualapai Indian plemienia ziemi. Aby uzyskać do niego dostęp, będzie zobowiązany do zakupu pozwolenia, znany jako Legacy Przełęczy:

Dorośli: $ 43.05

Dzieci (3-11 lat): $ 35,03

Starszy / Wojskowe: 39,85 $

Karnet obejmuje korzystanie nieograniczony transfer car rental airport warszawa autobusem, który zatrzymuje się na Skywalk Eagle Point, Guano Point i Hualapai Ranch.

Bilety na Grand Canyon Skywalk

Obecnie bilety do Skywalk to:

Dorośli: $ 29.95

Dzieci (3-11 lat): $ 22.46

Starszy / Wojskowe: 26.96 $

Uprawnia do nieograniczonej jednodniowego dostępu do mostu.

Zdjęcia

Nie wolno wnosić żadnych osobistych elektroniki na Skywalk, w tym aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych i cyfrowych rejestratorów wideo. Profesjonalni fotografowie są na scenie, aby robić zdjęcia z was. Koszt zdjęcie jest 30 $. Jakość? Profesjonalny.

Szafki

Bezpieczne szafki na rzeczy osobiste są 3 $.

opłaty paliwowe

Opłata ta została dodana do autobusów i śmigłowców wycieczki podczas wzrostu cen gazu w 2008 roku większość firm go odstąpić. Upewnij się, aby przeczytać drobnym drukiem.

Realny koszt

Bez względu na to, jak na to nie patrzeć, koszt baza do odwiedzenia Grand Canyon Skywalk jako osoba dorosła jest:

Park wejście Opłata: $ 43.05 Skywalk biletów: $ 29.95 Ogółem: 73 $

– autor artykułu