studiofotografic.com.pl

jakie formaty zdjec mozna wywolac

jakie formaty zdjec mozna wywolac W każdej rodzinie, nie jest wirtualnym skarbnica różnych rodzajów przedmiotów fizycznych. Lista z A. historii rodziny E. Garden pomoże z dowolnej listy rodziny.

zaciąg i tłoczne papiery wojny domowej. Zdjęcie z pociskiem zaczerpnięte z głową weteran wojny secesyjnej, który przeżył (około 30 lat). Indyjski znaleźć http://safetech.net.pl/ na farmie przodka kamienne siekiery. 1905-1910 urodzinowe i okolicznościowe karty. Ręczna szachownicy. Zdjęcie z książki autorem przez przodka. Antique cedr klatki piersiowej i szafki kuchenne. Stare samochody – lub konie. Stare narzędzia i przybory kuchenne. zezwolenie na zawarcie małżeństwa. wpływy podatkowe. Stare mapy odpowiadające czas i miejsce w historii rodziny (wiele starych map można znaleźć w badaniach odsetek).

Kategoria 4 – Jak było inaczej „wtedy”

Starsi członkowie rodziny odpowie na ogólne pytanie: „Jak było rzeczy inaczej wtedy?” Kilka odmian pobiegać ich pamięci są następujące:

-Jak było Boże Narodzenie i inne święta inaczej wtedy?

-Jakie są pewne rzeczy, które już nie istnieją – umiejętności, miejsca, zwyczaje, stara technologia, codziennych czynności, etc?

-Usługi na rzecz społeczeństwa, które już nie istnieją – Rozmowy lekarskie dom, sklep 5 i 10 centów, pola lodowe, dostawy mleka, etc.

-Różnice kulturowe w tamtych czasach – nie zamykające drzwi, pomagając chorym sąsiadom, znaczenie codzienna prasa i radio, skutków wojny, depresja, etc.

Kategoria 5 – dodatkowe możliwości

Kilka elementów, które nie mieszczą się ściśle w powyższych kategoriach:

-linie czasowe, które następują ważne wydarzenia z życia danej osoby lub rodziny (nagrać datę, a potem napisać o przypadku odwrotnym dacie)

-„Typowy dzień z życia ____________.” (Zmiany mogą obejmować tygodniu gospodyni dotyczącą prania poniedziałek, wtorek, piątek prasowanie sprzątanie, sobota pieczenia itp czy co rodzina zwykle zrobił w ciągu czterech pór roku czy też na wakacje)

-tajemnice rodzinne – przykładem jest: „Skąd wziął pieniądze, aby przejść do szkoły medycznej?” lub „… aby kupić tę farmę?” lub „Czy on ojcem out-of-nieślubne dziecko?” – Po którym następuje spekulacji ze starszych członków rodziny

https://deckpol.pl/produkty/elewacje-kompozytowe.html
– autor artykułu