studiofotografic.com.pl

jakie zdjecia z chlopakiem

jakie zdjecia z chlopakiem

Korzystanie dysocjacji zacząć uzdrowienia z traumatyczną przeszłością Doświadczeń

Co to jest „rozdzielenie” i http://www.4events.pl jak może pomóc komuś, kto ma do czynienia z traumatycznymi wspomnieniami?

Niedawno byłem z pytaniem, czy nie było tematów w Samoświadomość 101 serii wideo, że ludzie tacy jak ja, aby rozwinąć dalej.profesjonalne projektowanie logotypu Jedną z odpowiedzi, które otrzymałem od znajomego był prośbą o specyficznych procesów może być stosowanych i konkretnych kroków, które mogłyby zostać podjęte w stosunku do puszczania przeszłości.

W szczególności, ta osoba miała bardzo traumatyczne przeżycie się z nimi, gdy byli młodzi i ze względu na intensywność doświadczenia, że ??nie mogą nawet zacząć myśleć o tym, co się stało, bo tak szybko, jak starają się myśleć o rozpoczęcie procesu gojenia Opisz je przezwyciężyć wszystkie emocje, które natychmiast je przerastają.

Więc jak ktoś puścić czegoś, urazowym i że intensywne? Moja pierwsza odpowiedź jest taka, że ??trzeba nauczyć się oddzielić od doświadczenia. Jest to technika, która Nauczyłem które jest prowadzone przez Richard Bandler w jego Neuro-Linguistic Programming (NLP), a także Tony Robbins w Neuro-Associative Conditioning (NAC). Proces ten nazywany jest „rozdzielenie”.

Kiedy myślimy o przeszłych doświadczeń, na podstawie intensywności doświadczeń jest poziom „związku” lub „rozłączenia” Mamy w odniesieniu do emocji, które są dołączone do pamięci. Może to być zarówno wspomnienia przyjemne i bolesne. Co mam zamiar podzielić się z wami w tym artykule techniki zwanej dysocjacji, która jest sposobem, aby „odciąć” od czegoś, a przez to znalezienie swobodę odkrywania zasobów, które pozwolą Ci „puścić” z przeszłość.

Kiedy ludzie myślą o dotychczasowe doświadczenia, że ??dostęp do różnych części ich świadomego i podświadomego umysłu, aby móc wspólnie reprezentację pamięci.

– autor artykułu