studiofotografic.com.pl

fotografia kolekcjonerska

fotografia kolekcjonerska Co dzieje się wszystko z nim związane? Co dzieje się z uczuć, kiedy można zwiększyć głośność i jasność? Jeśli stać się bardziej świadomi różnych dźwięków, które są obecne, słuchanie bardziej intensywnie, aby rzeczy, które wcześniej nie zauważył, co dzieje się z uczuć i obrazów, które są związane z nim stało? Czy też staną się one bardziej wzmacniany i uzyskać bardziej intensywne?czapki reklamowe

A teraz wyobraź sobie, że obracając głośność. Sprawiają, że miękkie, ciszej. Zauważ, co dzieje się z obrazów i uczuć, które są związane z tymi dźwiękami.

Teraz ostatnia rzecz, że mam zamiar zrobić to dla tych ludzi, którzy są bardziej kinestetycznie napędzanych. Jeżeli pierwszą rzeczą, którą zauważyłem, kiedy myśli o wielkim doświadczeniu było uczucie, poświęć chwilę teraz i zauważyć, co się dzieje, jeśli podwoi intensywność któregokolwiek z uczuć, które masz. Jeśli nie ma ciśnienia, czy jest napięcie, jeśli istnieje poczucie relaksu; jeśli po prostu wziąć to uczucie czy te emocje i podwoić go, co dzieje się z wszystkimi innymi powiązanymi warunkami? http://medicus.koszalin.pl/pl/badanie-prenatalne Co dzieje się z dźwięków i obrazów?

A teraz, zabrać go z powrotem do jego pierwotnego uczucia. Następnie zauważył, co się dzieje, jeśli to uczucie zmniejszenia o 50 procent. Co się dzieje ze wszystkim?

Powód ja przeżywałam tego ćwiczenia to niech masz wrażenia, że ??wszelkie uczucia, które zostały powiązane z pamięci natychmiast zmieniają się w zależności od tego, jak postrzegają tę pamięć.

Więc jeśli chcemy zintensyfikować żadnej pamięci, można. Można przynieść go bliżej, można je głośniej; można skupić się na podwojenie mocy uczuć. Jak to zrobić, intensywność pamięci wzrośnie. Istnieje wiele, wiele sposobów na zastosowanie tego i zapraszam do zabawy z nim. Wspaniałe wspomnienia wykwintne i zmniejszyć intensywność wspomnień negatywnych doświadczeń.

– autor artykułu