studiofotografic.com.pl

fotografia jako sztuka wspolczesna

fotografia jako sztuka wspolczesna

Co robi Niech Bounce Mean

Jedno prawdopodobnie już wiesz o byciu rodzicem jest zajęty, że jeśli coś może pójść źle, to pójdzie źle. Tak, to jest Prawo Murphys „i prawdopodobnie masz silne pragnienie, aby polowanie go w dół i okładać go o głowę i ramiona ze swoimi bloków kolorowych rozrzucone po całej podłodze.

Nie jesteś Matka Teresa.http://poradniastopy.pl/haluksy-leczenie-operacyjne-i-zachowawcze/

Gdy telefon dzwoni, dziecko płacze, Twój trzylatek tylko rozlane filiżankę soku całym dywany i nie miał wolnej chwili, aby wziąć prysznic, a tym bardziej oczyścić rozlany zboże od śniadania, to jest łatwo poczuć, że dotarł do końca swojej liny.

Dowiedz się odbić.

Dowiedz pozwolić rzeczy odbijają się od ciebie. Oczywiście, zanim miał dzieci byli w stanie wziąć prysznic każdego dnia, do cholery, dwa razy dziennie, jeśli to ochotę. Twój dom przebywał czyste i nie było dziecka żywności plamy na ubraniu lub swojej wykładziny. Ty nawet czasu na przeczytanie. Pamiętaj czytania?

Dowiedz się odbić.

Wiemy, że nie chcesz tego słuchać, ale może pomóc obniżyć poziom stresu, jeśli obniżyć swoje oczekiwania. Nie można zrobić wszystko, co robił wcześniej, bo torby bawełniane na zakupy twoje życie się zmieniło. Nie jesteś tą samą osobą byłaś zanim miał dzieci. Posiadanie dzieci zmienia cię w taki sposób, że nigdy nie wiedział istniał.

Puścić rzeczy, które nie mają znaczenia, a pracują na rzeczy, które robią. Wybierz swoje walki ze swoimi dziećmi. Jeśli Twoje dziecko chce nosić jej różowe spodnie z jej czerwonej koszuli w paski i nie biorą jej usiąść do portretu rodzinnego, to niech nosi co chce.

Dowiedz się wziąć głęboki oddech przed utratą cool. Niech rzeczy odbijają się od Ciebie. Cierpliwość jest cnotą naprawdę i to dowiedziałem się w okopach rodzicielskich.

Dowiedz się odbić. Będziesz szczęśliwszy, jeśli nie.

BoConcept Gdynia
– autor artykułu