studiofotografic.com.pl

zawod fotograf czy warto

zawod fotograf czy warto Uruchom go przodu i do tyłu w kółko w tym bardzo dużą prędkością. Zrób to 7-10 razy. Uruchom go od początku do końca, od końca do początku przy większych prędkościach i grubsze.

Teraz wyobraź sobie, przeniósł się do dziesiątego rzędu powrotem z ekranu i oglądać ten film z doświadczeniem w czerni i bieli. Z tej nowej perspektywy, czy czujesz się bardziej w pozycji obserwatora w niedołączoną? Czy jesteś w stanie zobaczyć go z różnych perspektyw teraz? Czy zauważasz różnicę Będąc obserwatorem, gdzie zanim się na obrazku? Gdy używany do myślenia o tym, że miałeś rację w środku i była tylko jedna percepcja można mieć. Czy intensywność osłabiony przez ten proces dysocjacji?

Teraz, będąc w dziesiątym rzędzie masz możliwość obejrzenia rzeczy w nowych i różnych perspektyw, które pozwala na nowe możliwości radzenia sobie z sytuacją. Z tego stanowiska dysocjacji rzeczywiście jesteś w stanie zobaczyć siebie i odłączyć od intensywności sytuacji.

Disassociation pozwala otworzyć się na nowe możliwości ze wszystkich punktów widzenia. Zauważ, co się dzieje, jak to sobie wyobrazić poruszanie się tym kinie. Można usiąść po prawej stronie ekranu. Można siedzieć w lewo. Możesz iść na balkon, a nawet usiąść w ostatnim rzędzie. Zauważ, jak każda pozycja ma inny poziom związku ze zdarzeniem.

Za pomocą tej techniki dysocjacji można zacząć zadawać sobie różne pytania, które pomogą Ci odejść w przeszłość.

Zacząć zadawać te rodzaje pytań …

1) Jaki jest coś Empowering mogę się z tego nauczyć?

2) W jaki sposób mogę korzystać z tego doświadczenia, aby mi służyć?

zawod fotograf czy warto

3) Jeśli miałbym wybrać, aby wziąć udział w tym doświadczeniu i użyć go do mojego dobra, to co mogę wybrać?

4) W jaki sposób mogę korzystać z tego doświadczenia, aby służyć większej cel?

Gdy pytasz więcej uprawniającej pytania, zaczniesz zwolnić stare znaczenia.Pomyśl o więcej uprawniającej pytania, które możesz zadać sobie pytanie.

Disassociation jest jednym podejściem, jak ktoś może faktycznie puścić przeszłości. Są inni, ale po nałożeniu przez kogoś, kto naprawdę rozumie procesu wyniki są naprawdę zmienia życie.

http://www.yourdailylifecoach.com

osobista podróż Willarda Bartha był jednym z kilku przezwyciężenia przeszkody zagrażające życiu, które stały się budulcem, kim jest i co robi dziś. Pogodzenie się z tymi przeszkodami i zyskuje nowe perspektywy jest to, co jest naprawdę komunikat Willarda temat.

Willard jest założycielem Willard Barth Enterprises, Inc. Prezesa IEx2 Technologies, Inc., i jest twórcą strony codziennym życiu trenera. Firmy te zostały stworzone z misją „Podnoszącym Samoświadomości technologii poprzez tworzenie i oferowanie środków, które inspirują, kształcić i awans.”

Ekspert rynku pracy Natalia Bogdan
– autor artykułu