studiofotografic.com.pl

jakie zdjecia jakim obiektywem

jakie zdjecia jakim obiektywem

Jeśli wynająć samochód, należy dodać następujące koszty:

Wypożyczalnia samochodów (jeden dzień, Sport Utility Vehicle): 60 $ gazowy (pełny zbiornik): $ 50 miejsc parkingowych: 20 $ Razem: $ 130

Wiele osób zdecydować się na wycieczkę autobusem lub helikopter z Las Vegas do Skywalk. Wycieczki autobusowe zaczynają się od $ 95 (zawiera obiad, park opłaty za wstęp) i wymagają tylko zapłacić za bilet Skywalk.http://www.apartamenty.in/apartamenty-maloves-velaves.html Wycieczki helikopterem rozpocznie się o 350 $ i obejmują wstęp VIP do mostu i parku wpisowego. Wycieczki autobusowe zająć cały dzień; śmigłowce wymagają pół dnia. Większość z tych wycieczek mogą być przeniesieni do obejmują, między innymi, helikopterem na dno Wielkiego Kanionu lub rejs statkiem pontonowy na rzece Kolorado.

Skywalk Fakty

Ponad milion ludzi doświadczyło Glass Bridge od momentu jego otwarcia w roku 2007. Struktura rozciąga się poza 70 ft obręczy West Grand Canyon, zawieszając użytkownik około 4000 stóp nad rzeką Kolorado. Most może obsługiwać ponad 800 osób w jednym czasie, ale może pomieścić maksymalnie 120 kurs skałkowy osób. Czas przejazdu z Las Vegas trwa około 2,5 godziny; Czas lotu śmigłowca wynosi 45 minut. Brak aparaty cyfrowe są dozwolone w celu uniknięcia odprysków paneli struktury w szklanych.

Zamotać

Kupując bilet, aby zobaczyć Grand Canyon Skywalk jest prosta sprawa. To, w jaki sposób wybrać, aby dostać się do Glass Bridge, gdzie trzeba zrobić swoją pracę domową. Korzystanie wynajem samochodów ma swój własny zestaw unikalnych koszty (wynajem samochodów, gazowych, parkingi, itp.) To samo tyczy się biorąc autobus lub wycieczkę helikopterem z Las Vegas. Wybierz ten, który pasuje do Twojego budżetu turystyczna The best. A następnie dokonać drogę do Skywalk, jeden z najbardziej popularnych wycieczek i atrakcji Las Vegas ‚.

Reporter Travel Keith Kravitz informuje regularnie w Grand Canyon Tours.Jeśli jesteś zainteresowany widząc Glass Bridge, on zaleca sprawdzanie tych kuponów Skywalk.

– autor artykułu