studiofotografic.com.pl

fotografia jaki obiektyw do czego

fotografia jaki obiektyw do czego

Czy Henryton State Hospital Haunted

State Hospital Henryton, położony w izolowanym odcinku Patapsco Valley State Park, na Henryton Road, w DIS-pamiętał części regionu Eldersburg. Ustanowił już w początku wczesnych 1920, Henryton został otwarty dla dwóch różnych powodów: pielęgnowanie pacjentów rasy czarnej wiją się z gruźlicą, a dyspozycja i leczenie chorych psychicznie osób dorosłych.drzwi zewnętrzne gdynia Henryton następnie zmieniona z dbanie o tych, chory na gruźlicę w 1963 roku i zamknął swoje podwoje w 1985 roku.

fotografia jaki obiektyw do czego

Wyszukiwania informacji o historii Henryton jest trudne. Ten bardzo dylemat, co dodaje jej mistyki i deklaracją nawiedzeń doświadczeń. Są tacy, którzy próbowali na próżno, a tylko zostały spełnione z Stonewall. Na przykład, Departament Maryland General Services, który zachowuje dziś budynku oraz Departamentu Zdrowia i Maryland Higieny Psychicznej skontaktowano; ale tajemniczo mamy żadnych informacji dotyczących historii Henryton. Ponadto, Carroll Kraj Departament Zdrowia Mental nie był zdolny do dostarczania żadnych danych w szpitalu. Dodatkowo, istnieje bardzo niewielka ilość drukowanej dokumentacji Henryton. Jest tylko jedno zdjęcie i czapki z logo firmy kilka słów wspomnieć o Henryton Szpitala którymś z Carroll Kraj Biblioteka Publiczna i bez rachunków w dowolnym-historii rękopisów Sykesville.

Pomimo braku udokumentowanych informacji rzeczywistości krąży wśród Henryton Szpitala jest dobrze znana. Henryton znajduje się na różnych stronach internetowych, a oznaczone jako nawiedzonego miejscowości w stanie Maryland. Różne strony internetowe takie jak theshadowlands.net i inni twierdzą, że „obserwatorzy mieli obserwacji cieni w wieku teatru i sukienkę zwisającą na dnie długiego korytarza.” Oprócz tego, czy Henryton naprawdę nawiedzony, fascynacja perspektywy ducha i wszelkiego rodzaju Paranormal Activity dzieje się w pokojach i korytarzach jest zbyt dużo dla niektórych ludzi, aby zignorować.

– autor artykułu