studiofotografic.com.pl

fotografia eksperymentalna

fotografia eksperymentalna

Masz możliwość, aby zmienić sposób postrzegania wszelkich pamięci tak, że kiedy je odzyskać, nowy sposób postrzegania cię wzmocnić.

Dla każdego z nas, gdy przypomnimy sobie pamięć istnieją konkretne obrazy, dźwięki i uczucia, które są podłączone do tego wydarzenia. Te obrazy, dźwięki i uczucia mają specyficzne cechy, które są związane z doświadczeniem i ustalić, w jaki sposób odpowiedzieć na to wydarzenie za każdym razem, że możemy o tym myśleć.prawo jazdy trójmiasto

Jako przykład, chcę, żebyś po prostu poczuć się przez chwilę. Teraz chcę Ci myśleć o szczęśliwym wydarzeniem, czymś, co było naprawdę przyjemne doświadczenie. Chcę, żebyś zamknąć oczy na chwilę i po prostu przypomnieć sobie wszystko, co można o tym wydarzeniu. Należy zwrócić uwagę na to, co dzieje się w pierwszej kolejności. Dla niektórych z was, jeśli przypomnieć, że skup aut warszawa pierwszą rzeczą, doświadczenie będzie można zauważyć, jest to obraz. Dla jednych będzie to dźwięki. A dla innych będzie to raczej tylko uczucie. Ponownie, każdy przechowuje te informacje w inny sposób, a nie ma „prawo” lub „źle”, aby w jaki sposób można je przywołać. Ważną rzeczą jest wiedzieć, że ostatecznie te warunki są ze sobą połączone.

fotografia eksperymentalna

Teraz, jeśli obraz jest pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć, gdy myślisz o tym wielkim doświadczeniem, chcę byś zauważył, gdzie się znajduje? Znaczenie jest bezpośrednio przed tobą w myślach? Czy to jest blisko ciebie? Czy to jest na wyciągnięcie ręki? Czy to ruchomy obraz jak podczas oglądania filmu? Czy jest to obraz nieruchomy jak portret? Czy jest pełny kolor, czy jest to czarno-białe? Czy widzisz go jako zewnętrznego obserwatora? A pamiętacie go jakby widzisz go przez własne oczy? Uświadom sobie cech obrazu.

Jeżeli pierwszą rzeczą, która zwróciła uwagę, gdy myślisz o tej wielkiej pamięci są dźwięki, które słyszysz, zauważyć cechy charakterystyczne tych dźwięków.
Odnowa
– autor artykułu