studiofotografic.com.pl

fotografia dokumentalna

fotografia dokumentalna Standardowe formularze do zbierania i dokumentowania historii rodziny należą wykresu drzewo genealogiczne śledzenie tylko ojcowskie linii, arkusz grupa rodzinna, która dokumentuje wszystkie okoliczności każdego członka rodziny, a wykres ilustrujący strukturę rodziny rodziny i proces przez wiele pokoleń.

Co kilka różnych sposobów, aby zrobić badania uwolnić?berberyna swanson

•Darmowe Genealogia witryny jest dobrym miejscem do poszukiwania swoich przodków. Idź do Google.com i wpisz strony Genealogia bezpłatny.

•Lista Cyndi Stron Internetowych genealogiczne na Internecie – posiada 270.000 + link do historii rodziny i innych cennych informacji.

•Drzewo oliwne Genealogia: Twój link do przeszłości. Mają przewodnik dla początkujących genealogią, że początkujący mogą znaleźć pomocne. Nowicjusze jak i doświadczeni naukowcy będą chcieli przejrzeć ich listę pasażerów statków imigrantów w sekcji wymieniono statków pasażerskich. Olive Tree pozwala szukać pasażerów imigrantów na liście statków: od kraju przyjazdu przez państwa przyjazdu, lub grupy etnicznej. Ponadto, znajdziesz inne genealogii i Family Tree zasobów na tej stronie. Pamiętaj, aby skorzystać ze wszystkich informacji.

•Biblioteka Publiczna – Wykorzystać pracowników w bibliotekach. Bibliotekarze mogą być bardzo pomocne w sugerujące dodatkowych źródeł informacji na temat swojej rodziny. Mogą od razu skieruje cię do zasobów, które będą stanowić odpowiedź na wyszukiwaniu jeśli wyjaśnić im to, czego potrzebują. To jest ich zadanie, aby wiedzieć, gdzie znajdują się zasoby.

•Towarzystwo Genealogiczne-Twoje centrum historii rodziny lub lokalna biblioteka publiczna może być świadomi genealogicznych społeczeństw, które spotykają się w swojej dziedzinie. Społeczeństwa te często oferują zajęcia i specjalne prezentacje, a niektóre zapewniają doradztwo.

•Courthouse lokalny – badania, jak znaleźć informacje o rodzinie po dokumentach, takich jak czyny; testamenty; narodziny, ślub, i zgonu.

Jak wiesz, to może być dużo pracy, starając się prześledzić swoje drzewo genealogiczne. Skorzystaj ze wszystkich zasobów tam. Czy wstępnego badania, zbierając wszystkie dokumenty, rodzinne fotografie, wycinki z gazet, etc. dostępne. Wywiad krewnych zadając konkretne pytania i pamiętaj, aby zrobić dobre notatki. Po zebraniu dużej ilości informacji, następnym krokiem będzie zorganizować je w użytecznej formie. Osobiście wierzę, że to jest łatwiejsze z komputerem. Jednak możliwe jest, aby to zrobić także ręcznie. Po nabyciu podstawy i wyjść poza początkujących, genealogia staje się zabawne, ciekawe, ciekawe, a nawet całe życie hobby. Może nawet stać się obsesją. Ciesz się tym niesamowitą przygodę śledzenie historii rodzinnej.

biotyna swanson
– autor artykułu