studiofotografic.com.pl

czy zawod fotografa jest trudny

czy zawod fotografa jest trudny Ale ja nie wiem, gdzie zacząć szukać dla niego. Następnego dnia moja mama nazywa. To mnie zbiło z tropu! Miała parę kowbojskich butach mojego brata z dziadkiem Kena i chciał wiedzieć, czy chcę je dla moich dzieci. Tak, powiedziałem, ale naprawdę chciałem znaleźć dziadka Ken. Dała mi kilka pomysłów, w ciągu dwóch tygodni otrzymałem list od mojego wuja w Seattle w stanie Waszyngton.nasza strona internetowa Ken był w domu opieki. Znalazłam go, ale miał Alzheimera i byłem na wschodnim wybrzeżu i tak. Nigdy nie udało mi się powiedzieć przepraszam i kocham cię. Ale to wystarczyło, że będę próbował. Tak wiele rodzin ma podobną historię. Tracimy kontakt z żyjących krewnych dla jednej lub innego powodu. Historia rodzinna badania ponownym podłączeniu do mnie z tak wielu krewnych, którzy są podekscytowani, aby wysłać zdjęcia i informacje i po prostu e-mail lub rozmawiać przez telefon dla zabawy!

Istnieją dwie rzeczy, wierzę, że doprowadzają mnie w mojej pasji do historii rodzinnej badań:

1. Każdy ma swoje miejsce.

2. Każdy człowiek ma swoją historię.

Po pierwsze, każdy ma swoje miejsce. Bez względu na to, jak myślimy o kimś, są one jeden element układanki, którą nazywamy rodziną. Nie możemy je usunąć lub unfriend je lub zignorować je w niepamięć. Oni istnieją i zasługują być nazwany i zbadany. Bez względu na to, jak ktoś żył swoje życie, było to życie , które miały wpływ na całość, na dobre lub złe.

Ktoś powiedział mi kiedyś, gdy byliśmy dopiero zaczynasz z jej badań, że nie ma chęci do nauki o jednej strony jej rodziny. Wierzyła, że ??ich wpływ będzie tak źle po śmierci, jak to było, gdy żyli. Ich spuścizna była taka, która nie chciała jej dzieci dziedziczą. Zajęło to trochę czasu, żarówka, aby przejść dalej. Ale w końcu uznał, że nie może przepisać historię, a jej rodzina może się wiele nauczyć od niego.

– autor artykułu